0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
درباره ما

درباره کتوباما : 

فروشگاه اینترنتی کتوباما، فضاییست برای دسترسی مستقیم و سریع به تمامی نیازمندی های افراد دارای سبک زندگی کتوژنیک و همین طور لوکرب، بیماران دیابتیک و افرادی که به دنبال سلامتی و محصولات غذایی 100 درصد تازه، طبیعی و با کیفیت و فاقد هر گونه افزونی هستند، کودکان و البته ورزشکاران.

سایت کتوباما، شامل بیش از 300 محصول 100 درصد کتوژنیک (بدون قند و بدون کربوهیدرات و بدون گلوتن) هست. تمامی محصولات سایت برای افراد دیابتی و افرادی که سبک زندگی کتویی دارند همین طور کودکان و ورزشکاران مجاز هستند.

کتوباما یک فروشگاه آنلاین :

امروزه با گسترش اینترنت و میزان اثرگذاری هر چه بیشتر آن در زندگی انسان ها، تغییرات بنیادی در زندگی و الگوهای خرید ما ایجاد شده است.

از طرفی به دلیل زندگی های پر مشغله شهری و تعدد نیازمندی های روزانه، صرف زمانی با ارزش برای خرید محصولات مورد نیاز به خصوص زمانی که می توان با چند کلیک ساده انواع لوازم و مایحتاج خود را تهیه نمود، دیگر منطقی به نظر نمیرسد.

فروشگاه اینترنتی کتو باما در زمینه تامین محصولات 100 درصد کتوژنیک فعال است و تمام تلاش خود را برای تامین خالص ترین و با کیفیت ترین محصولات فاقد قند و کربوهیدرات بکار گرفته است.